PARTNERZY

CODER4U

Jedyna w swoim rodzaju firma oferująca usługi programowania wspierająca klientów w realizacji projektów software'owych według ich wymagań i specyfikacji. Specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych oraz mobilnych, oprogramowaniu dla firm i wielu innych.

DAWNE GRY I KOMPUTERY

Chcesz poczuć się jak za dawnych czasów: telewizory z du...żym tyłem, masa kartridży z grami, które można opisać "piksel na pikselu" i niezapomniane chwile spędzone przy Mario, Quake'u czy Wormsach ? Organizacja za pomocą swoich machin czasu pozwala na to. Atari, Commodore czy Nintendo to jedne z nich. Retro nadchodzi!

INIT.BIZ

Firma informatyczna specjalizująca się w tworzeniu stron za pośrednictwem środowiska October CMS.

IUVI GAMES

Wydawnictwo wysokiej jakości gier planszowych dostarczające gry, które dają mnóstwo radości. Odpowiednio wyselekcjonowane tytuły zadowolą wszystkich, którzy poszukują dobrych i mądrych planszówek, zapewniających emocje i rozrywkę na najwyższym poziomie.

KIELECKA LIGA KOMIKSOWA

Komiksowy klub będący inicjatywą mającą na celu tworzenie eventów, na których fani wszelkiego rodzaju komiksów będą mogli porozmawiać o swoich ulubionych tytułach, jak również będą mieli okazję poznać nowe, ciekawe pozycje.

LUCKY DUCK GAMES POLSKA

Lucky Duck Games to międzynarodowe wydawnictwo gier planszowych, znane w szczególności z gier hybrydowych, takich jak: Kroniki Zbrodni, Destinies, Kroniki Przygody czy Głodniaki.

MALARIA ART

Tajemniczość, Strach, Inspiracja, Refleksje, Zachwyt - to jedne z wielu uczuć towarzyszących sztuce tego artysty. Tworzy głównie dzieła w klimatach słowiańskich, ale w jego portfolio znaleźć można również obrazy w wielu innych klimatach.

meowsome.studio

Agencja marketingowa i reklamowa, która przygotowała stronę internetową konwentu. Wykonuje także dla nas wszystkie Con-Arowe grafiki i ogarnia nasze social media.

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. STANISŁAWA STASZICA W STASZOWIE

Najlepsza szkoła średnia w Staszowie dająca zarówno wiedzę jak i możliwości. Jest szansa, że po konwencie otworzą kierunki: Technik Planszówkoznawca, Mechanik Mechów czy Rysownik Komiksów.

TOP