FAQ

W województwie świętokrzyskim, jakieś 60 km od Kielc. Konwent odbędzie się w Staszowskim Ośrodku Kultury - 50.56316231068001, 21.164301468523337.

Tak. Po wejściu na konwent otrzymasz opaskę upoważniającą Cię do ponownego wejścia na jego teren.

Tak. Polecamy parking przy Zespole Szkół im. Stanisława Staszica oddalony kilka minut piechotką od miejsca Konwentu. Inną opcją jest też parking przy Zalewie nad Czarną - 2 minuty autem i 5 do przespacerowania.

Koszt wejściówki to symboliczne 5 zł. Wejściówka w całości pokrywać będzie koszt organizacji wydarzenia, jak i też przyszłych jego edycji.

Przede wszystkim dobry humor :)
Na terenie konwentu obowiązuje zdecydowany zakaz spożywania oraz posiadania napojów alkoholowych. Zabroniony jest także wstęp osób znajdujących się pod jego wpływem, bądź innych środków psychoaktywnych. Poza tym nie możesz posiadać przy sobie materiałów łatwopalnych, wybuchowych, narzędzi ostrych (noże, scyzoryki), broni (także tej ćwiczebnej) i innych, których posiadanie zabronione jest prawnie.

Na wszystkich chcących chwilę odpocząć, albo przenocować czekać będzie sleep room znajdujący się w przestronnym, wytłumionym pomieszczeniu. Jeżeli chcesz przenocować zabierz ze sobą śpiwór, koc, poduszkę itp. Po wejściu na konwent daj również znać o tym, że chcesz skorzystać ze sleep roomu jednemu z organizatorów (czerwone bransoletki).

Jak najbardziej! Musisz jednak posiadać podpisaną zgodę przez osobę dorosłą, bądź znajdować się pod opieką prawnego opiekuna. W przypadku opiekuna, który nie jest Twoim opiekunem prawnym - wymagać będziemy zgody od tego prawnego. Wzór zgody znajdziesz tutaj: https://con-ar.pl/zgoda-na-udzial-w-konwencie

TOP