ATRAKCJE

Planszówkowy gamesroom

Gamesroom, w którym będziesz mógł wypożyczyć i zagrać w wybrane przez siebie tytuły z puli kilkuset gier. Gry łatwe, trudne, karciane, planszowe, tradycyjne i nowoczesne - z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie :)

Prelekcje

Posłuchaj prelekcji na rózne tematy, spośród których na pewno znajdziesz ten interesujący dla Ciebie :) Tematy prelekcji znajdziesz w zakładce Harmonogram.

Turnieje i konkursy

Weź udział w turniejach i konkursach z nagrodami. Sprawdź swoją znajomość memów, albo openingów z anime. I nie tylko - szczegóły w zakładce Harmonogram.

Strefa RPG

Weź udział w kilku równocześnie toczących się w różnych systemach rozgrywkach RPG. Jeśli nigdy nie miałeś styczności z tego typu rozgrywką to idealna okazja, żeby sprawdzić jak to wygląda. Jeśli jesteś wytrawnym graczem to z pewnością znajdziesz sobie równych. A jeśli jesteś mistrzem gry to znajdziemy dla Ciebie stolik i graczy :)

POKAZ FILMÓW

W trakcie konwentu będziesz mieć okazję obejrzeć filmy krótkometrażowe nagrodzone podczas 16 Festiwalu Grand Off.

Strefa gier VR

Zanurz się w wirtualnej rzeczywistości i poczuj grę (prawie) na własnej skórze.

Strefa gier retro

Tutaj - w zależności od wieku - powrócisz do lat swojej młodości, albo sprawdzisz, w co grało się kiedyś. Czekają na Ciebie najpopularniejsze i najbardziej znane gry retro, w które zagrasz nie na emulatorach, a na sprzęcie z duszą.

TOP